Він був провідним архітектором і розробником операційних систем Plan 9 і Inferno. Його дослідження зосереджено на програмному забезпеченні, яке полегшує людям написання програмного забезпечення. Майкл Керріск (Michael Kerrisk) – програміст, тренер і письменник, що народився в Новій Зеландії, проживає в Мюнхені, і займається програмуванням і використанням різних систем UNIX з 1987 року, а з кінця 1990-х зосереджується переважно на Linux. З 2004 року розробник проєкту man-pages Linux, який документує API програмування бібліотек Linux і GNU C. В рамках цієї роботи активно взаємодіє зі спільнотою розробників Linux, забезпечуючи тестування та огляд змін в API ядра Linux-користувача.

How Linux Works – книга, що дозволяє ознайомитись з усіма тонкощами роботи Linux, від того як працює ядро до користувацького простору. Перша – вступна, дає загальне поняття про систему та практичний досвід з деякими інструментами, що будуть вам корисні протягом усього користування Linux. Далі буде розглянуто кожну частину системи детальніше, від керування пристроями до конфігурації мережі, слідуючи загальному порядку запуску системи. Наприкінці демонструються деякі компоненти працюючої системи, певні книги для програмістів поняття про інструменти та навички, що необхідні програмістам. Kali Linux Penetration Testing Bible – це практичний і методичний посібник із тестування на проникнення за допомогою Kali, дистрибутиву Linux, що використовується професіоналами в області кібербезпеки по всьому світу. Книга описує все, що потрібно знати про інструменти та техніки, які використовують хакери, для отримання доступ до систем, схожих на ваші, відтак дасть змогу встановлювати надійний захист для своїх віртуальних активів.

  • Дає йому можливість підбирати творчі, компетентнісні завдання для закріплення певних тем.
  • Дуже добре, що учень має шанс перездати матеріал, доопрацювати вдома, переглянути свої результати.
  • Сатедж Кумар Саху (Satej Kumar Sahu) працює на посаді старшого архітектора програмного забезпечення в Boeing.
  • “Async & Performance” – зосереджується на нових асинхронних функціях і техніках продуктивності, включно з Promises, генераторами, Web Workers тощо, які дозволяють створювати складні односторінкові веб-програми та уникнути пекла зворотного виклику в процесі.
  • Має ступінь доктора філософії (Ph.D.) у галузі комп’ютерних наук в Університеті Брауна (Brown University).
  • Ніколас Закас (Nicholas C. Zakas) – консультант з фронт-енд розробки, який спеціалізується на дизайні та впровадженні інтерфейсу користувача для веб-додатків за допомогою JavaScript, Dynamic HTML, CSS, XML та XSLT.

Гас Хаваджа (Gus Khawaja) – експерт у галузі безпеки додатків та тестування на проникнення. Він є консультантом з кібербезпеки в Монреалі, Канада, і має великий досвід роботи з організаціями щодо захисту їх активів від кібератак. Гуннар Енгебрет (Gunnard Engebreth) – почав програмувати в 11 років і швидко пристосувався до швидкозмінюючогося технологічного світу. Займався у сфері ansi/demo, Visual Basic, а коли WWW з’явився в Атланті, швидко приєднався до гонки за веб-ресурсами. Завдяки розмаїттю вмінь у HTML, PERL та Linux, у 20 років отримав повноцінну посаду системного адміністратора у Activegrams/Silverpop.

Він викладав в Массачусетському університеті та Сміт-коледжі в США, а також неодноразово був запрошеним викладачем в університетах Нікарагуа, підтриманий у двох із цих візитів грантами Фулбрайта. Він також працював системним адміністратором комп’ютерів і мереж в Массачусетському університеті. Отримав ступінь бакалавра (B.S.) з Массачусетського технологічного інституту (M.I.T.) та ступінь доктора філософії (Ph.D.) з Університету Вашингтона.

Маршалл Розенберг (Marshall B. Rosenberg) – доктор філософії, ініціював мирні програми в зоні війни по всьому світу, включаючи Руанду, Бурунді, Нігерію, Малайзію, Індонезію, Шрі-Ланку, Близький Схід, Сербію, Хорватію та Ірландію. Він був засновником та директором освітніх послуг Центру ненасильницького спілкування (CNVC), міжнародної неприбуткової організації, яка пропонує семінари та тренінги в 30 країнах. Java Concurrency in Practice – практичний посібник з написання надійних та ефективних багатопотокових застосунків з використанням мови програмування Java. Автори зібрали найкращі практики, відомі пастки й передові методи управління потоками та синхронізації у багатопотокових програмах.

Третє видання містить нові розділи та теми, що набули популярності з моменту публікації другого видання, такі як віртуалізація, контейнери, Logical Volume Manager, journald і IPv6. Книга буде корисною системним адміністраторам, програмістам, спеціалістам із захисту інформації, а також усім, хто вивчає або хоче вивчити Linux максимально швидко та ефективно. Зараз Ден працює у сфері програмного забезпечення, раніше був системним адміністратором Linux, викладачем університету, веб-дизайнером і гумористом. Також він пише про технічні/комп’ютерні теми з початку 1990-х років, включаючи Linux, MediaWiki, MacOS і комп’ютерну безпеку.

it книги

Книга «Код креативності» розглядає значення машинного навчання для майбутнього креативності. Автор досліджує природу творчості, висвітлюючи найважливіші аспекти роботи алгоритмів і математичних правил, які лежать в їхній основі. Він задається питанням, наскільки наш емоційний відгук на твори мистецтва обумовлений реакцією мозку на закономірності та структури і що саме означає займатися творчістю в математиці, образотворчому мистецтві, літературі та музиці. Тім Пайерлз (Tim Peierls) – має різноманітний досвід роботи в таких сферах, як BoxPop.biz, записи звуку та театр. Він також є основним членом експертної групи Java Community Process JSR 166 та брав участь у численних інших експертних групах JCP. JavaScript – найпоширеніша мова програмування для веб-мережі, оскільки переважна більшість сайтів її використовує, а всі сучасні веб-браузери містять інтерпретатори JavaScript.

У кожному розділі автор демонструє приклади та практичні завдання, які допоможуть вдосконалити свої навички та задовільнять навіть найдосвідченішого розробника. Донован (Alan Donovan) є членом команди розробників мови Go у Google, у Нью-Йорку. Він отримав науковий ступінь у галузі інформатики в Кембриджі та в МТІ, і займається програмуванням з 1996 року. Починаючи з 2005 року, він працює в Google над проектами в галузі інфраструктури і був одним із розробників патентованої системи побудови Blaze. Ним створено безліч бібліотек та інструментів для статичного аналізу програм мовою Go, включаючи oracle, godoc -analysis, eg та gorename. Керніган (Brian Kernighan) – професор факультету інформатики в Прінстонському Університеті.

Марті Метьюз (Marty Matthews) – “грався” з першими мейнфрейм-комп’ютерами, і ніколи не втрачав своєї захопленості комп’ютерами, від тих часів до останніх планшетів і смартфонів. Він був як програмістом так і президентом компанії з розробки програмного забезпечення. Протягом всього часу він працював над тим, щоб залучати інших до себе та допомагати їм якнайкраще використовувати всі можливості комп’ютерів.

Член Python Software Foundation та співзасновник Garoa Hacker Clube, першого хакерського простору в Бразилії. Андрій Бурков (Andriy Burkov) – кандидат технічних наук у галузі штучного інтелекту та є керівником групи машинного навчання в Gartner. Джез Хамбл (Jez Humble) – співзасновник DevOps Research and Assessment, викладач Берклі. Всю кар’єру присвятив програмуванню, IT-інфраструктурі, управлінню продуктом у компаніях різного масштабу на трьох континентах. Джин Кім (Gene Kim) – засновник і технічний директор компанії Tripwire (до 2010-го року), автор трьох книг про ІТ, лауреат кількох премій (40 Innovative IT People Under The Age Of forty, Top Up and Coming CTOs To Watch, etc).

Був головним архітектором Java у Google, видатним інженером у Sun Microsystems і старшим системним дизайнером у Transarc. Посібник буде корисний як для початківців, що бажають вивчити мову JavaScript, так і для тих, хто прагне підвищити рівень своїх знань і майстерності. Кайл Сімпсон (Kyle Simpson) є проповідником відкритого Інтернету з Остіна, Техас, який захоплюється всім, що стосується JavaScript.

Книга допомагає розробникам швидко освоїти SQL для написання програм баз даних, виконання адміністративних завдань і створення звітів, починаючи зі вступу в мову SQL, вивчення основ та поступово переходячи до деяких більш складних її можливостей. У книзі ви знайдете інформацію про витоки мови SQL, створення та наповнення баз данних, розглянете основи запитів, фільтрацію, запити до кількох таблиць та роботу з наборами даних, вивчите про генерацію, маніпуляцію та перетворення даних, групування та агрегати, підзапити, транзакції, метадані тощо. Також демонструється робота з дуже великими базами даних та як запитувати дані в нереляційних базах даних. UNIX and Linux System Administration Handbook – детальний посібник зі встановлення, налаштування та підтримки будь-якої Unix чи Linux системи, зокрема й тих, які забезпечують базову Інтернет та хмарну інфраструктури. Роб Пайк (Rob Pike) – працює в Дослідницькому центрі комп’ютерної науки в Bell Laboratories, Lucent Technologies.

Ця книга, що вже стала класичним підручником з програмування, докладно описує внутрішній пристрій та функціонування загальномовного середовища (CLR) Microsoft .NET Framework версії four.5. Книга навчить вас створювати по-справжньому надійні програми будь-якого виду, у тому числі з використанням Microsoft Silverlight, ASP.NET, Windows Presentation Foundation і т.д. Четверте видання повністю оновлено відповідно до специфікації платформи .NET Framework 4.5, а також середовища Visual Studio 2012 та C# 5.0. Маркус Дю Сотой (Marcus du Sautoy) – знаменитий оксфордський професор і популяризатор науки, обіймає посаду професора Сімоні, засновану з метою популяризації науки. Відомий своєю роботою з популяризації математики, The Independent назвав його одним із провідних учених Великобританії.

it книги

Книга також надає інформацію про останні версії таких операційних систем, як Ubuntu Linux, OpenSUSE Linux, Red Hat Enterprise Linux, Oracle America SolarisTM, HP HP-UX та IBM AIX. Більшість розділів книги підсумовуються набором вправ, частина яких пропонує різні експерименти з використанням наявних прикладних програм, інші, запитання, що стосуються концепцій, обговорених у розділі, а деякі вимагають написання програм, реалізуючи матеріали розділу, для закріплення теоретичних знань. Книга містить безліч практичних прикладів, вправ та тестів для перевірки та засвоєння отриманих знань, а також завершується створенням двох веб-сайтів, які можуть бути використані, як шаблони для створення власних веб-сторінок з динамічним вмістом. Книга рекомендована для розробників що хочуть покращити свої навички роботи з React, вивчаючи ключові шаблони проєктування та найкращі практики розробки додатків у реальному світі, та мають попередній досвід JavaScript і React. Інтернет-магазин BooksIT пропонує найбільшу колекцію IT книг в Україні, де зібрані видання для новачків та професіоналів, дорослих, дітей та просто допитливих читачів, хто хоче дізнатися більше про технології без освоєння глибоких знань.

“Types & Grammar” – досліджує типи даних JavaScript глибше, ніж попередні, розглядаючи проблеми приведення типів, пояснюючи, як саме працюють типи, і показуючи, як скористатися перевагами цих функцій. Книга “ES6 & Beyond” присвячена новим функціям, доступним у ECMAScript 6 (ES6), останній версії стандарту, на основі якого побудовано JavaScript. “this & Object Prototypes” ознайомить вас із структурою this та прототипами об’єктів JavaScript. Ви дізнаєтесь, як вони працюють і чому вони є невід’ємною поведінкою для делегування – шаблон проектування, у якому об’єкти зв’язуються, а не клонуються. Кент Кавахара (Kent Kawahara) – програмний менеджер у команді Site Reliability Engineering (SRE) Google, спрямованої на клієнтів платформи Google Cloud.

it книги

Також книга висвітлює, як зробити програми інтерактивними та безпечно тестувати код, перед тим, як додати його до проекту. Автор надає змогу застосувати нові знання на практиці, адже читач може створити аркадну гру в стилі Space Invaders, набір візуалізацій даних за допомогою зручних бібліотек Python і розгорнути простий додаток в Інтернеті. Автор крок за кроком пояснює весь процес, щоб було зрозуміло, як Go моделює паралелізм, які проблеми випливають з цієї моделі та як можна складати примітиви всередині цієї моделі для вирішення проблем. Книга дозволить опанувати необхідні навички та інструменти, щоб впевнено писати та реалізовувати паралельні системи будь-якого розміру. Також висвітлюється як Go вирішує основні проблеми, що ускладнюють правильну реалізацію паралелізму, ознайомлює з основними відмінностями між паралелізмом та конкурентністю, демонструє синтаксис примітивів синхронізації пам’яті в Go.

it книги

З цією метою Марті написав понад 80 книг з програмування та обчислювальної техніки, багато з яких стали бестселерами та отримали багато похвал. У книзі буде розглянута архітектура операційної системи Android, а також компоненти, які вона використовує для забезпечення безпеки. Лі Коупленд (Lee Copeland) – консультант у сфері методології тестування, керування тестуванням і тестування веб-сайтів у Software Quality Engineering.

У цій книзі описано інтерфейс програмування Linux – системні виклики, бібліотечні функції та інші низькорівневі інтерфейси, що надає Linux, та використовуються, прямо чи опосередковано, кожною програмою, що запускається в Linux. PHP and MySQL Web Development навчить вас, як за допомогою технологій з відкритим кодом, створювати інтерактивні веб-програми, від найпростішої форми замовлення до складних безпечних веб-програм. React одна з найпопулярніших бібліотек для створення користувацьких інтерфейсів (UI), що швидко працює завдяки ефективній роботі з  DOM. Для того, щоб скористатись усіма перевагами цієї бібліотеки JavaScript та її компонентів добре мати простий та зрозумілий посібник, що навчить максимально використовувати її можливості. Девід Холмс (David Holmes) – директор компанії DLTeCH Pty Ltd, що розташована в Брісбені, Австралія.

Четверте видання повністю відображає найновіші зміни у програмі підготовки до сертифікації та використовує практичний підхід, охоплюючи основні теми, які має знати кожен системний та програмний тестувальник. Ендрю Стюарт Таненбаум (Andrew S. Tanenbaum) — американський вчений з інформатики та почесний професор інформатики в Університеті Vrije, Амстердам, Нідерланди. Найбільш відомий як автор MINIX, безкоштовної Unix-подібної операційної системи для навчання, а також як автор підручників з інформатики. З 2004 року він керує Electoral-vote.com, веб-сайтом, присвяченим аналізу даних опитувань під час федеральних виборів у Сполучених Штатах. Намраті Соні (Namrata Soni) – розробник веб-додатків-самоучка, що захоплюється красивими і інтерактивними інтерфейсами користувача (UI).

Laravel – фреймворк для швидкої розробки додатків і його екосистема інструментів дозволяють швидко створювати нові сайти та додатки за допомогою чистого, читабельного коду. Автор спершу знайомить читача з основними компонентами фреймворку, а вже потім із більш специфічними особливостями. Ця книга є практичним посібником, який допоможе вам зрозуміти основні концепції паралельного програмування в C++ та фокусується на викладанні способів написання надійного та ефективного коду з використанням багатопотоковості в C++11, C++14 та C++17. У книзі ретельно розглянуті різноманітні теми, включаючи потоки, м’ютекси, атомарні операції та інші засоби для створення ефективних багатопоточних програм.

Стосунки між вчителем та учнем стають більш довірливими, а навчальний процес – захопливим та ефективним. Читачі можуть поглибити своє розуміння сучасних методів C++ завдяки чітким поясненням автора та практичним прикладам та стати більш майстерними у використанні цих потужних можливостей. Додатково, книга включає в себе вправи в кінці кожної глави для подальшого зміцнення, розуміння і застосування матеріалу. Якщо ви широко використовуєте JavaScript для створення інтерактивних та швидкодіючих веб-додатків, то ймовірно ви стикаєтеся з проблемою швидкодії та підвищення продуктивності програм.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *